نظرسنجی سایت

عملکرد سایت و قیمت محصولات را چطور ارزیابی میکنید؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 16
  • بازدید دیروز : 48
  • بازدید کل : 16771

مجربات ابن سینا


مجربات ابن سینا

نسخه کامل کتاب ارزشمند مجربات ابن سینا شاخه علوم غریبه

نسخه کامل  کتاب ارزشمند مجربات ابن سینا شاخه علوم غریبه

 

کتاب مجربات ابن سینا یکی از بهترین و کاملترین کتاب های شاخه علوم غریبه و دعانویسی و باطل کردن ادعیه طلسمات و دعاهای مهر و محبت و … میباشد .

کتاب علوم غریبه مجربات ابن سینا با فرمت PDF و با بهترین کیفیت برای شما آماده شده است . هم چنین کتاب مجموعه کامل علوم غریبه و طلسمات مجربات ابن سینا در قالب 130 صفحه به زبان فارسی و کاملا خوانا میباشد .

مجربات ابن سينا كتابى است در شاخه علوم غريبه كه اوراد و طلسماتى براى ايجاد محبت و ابطال طلسمات و غيره در این کتاب آمده است.
در انتساب چنين كتابى به بوعلى سينا كه نظير اين كتاب چند كتاب ديگر نيز به وى منتسب گرديده است ترديد هاى فراوانى واقع شده است ازجمله ادله اى كسانى كه به كلى تأليف چنين كتابى از بوعلى را محال مى دانند وارد شده اين است كه با توجه به مشرب فلسفى ابن سينا اصلاً با روحيات و افكار او همخوانى ندارد كه دست به چنين اقدامى زده و درباره مسائلى كه ريشه رياضى و عقلى محض ندارند دست به تأليف ببرد و از طرفى در ليست تأليفات بوعلى سینا كه از سوى شاگردانش نوشته شده اند اسمى از اين كتب به ميان نيامده است.
 
 
در کتاب مجربات ابن سینا اكثر طلسمات براى ايجاد محبت مى باشند و شايد بتوان رويكرد مثبتى را حتى در باب احضار اجنه در كتاب مشاهده كرد. اولين طلسم كتاب نيز براى محبت می باشد كه نوع مركب براى نوشتن خطوط و علائم و محل نوشتن و نهايتاً مواردى كه بايد نوشته شوند در بخشهاى گوناگون آمده است.
 
بخورهايى هم كه در اين طلسمات آمده اند عبارتند از تركيباتى كه وجود آنها تأثيرات خاصى در رسيدن به اهداف مدنظر باعث مى گردد.
 
طلسم دوم نيز براى محبت است اما طلسم سوم براى حاجات بزرگ و مهم مفيد است. از جمله طلسمات كتاب براى باز داشتن مردى كه گرفتار زنا شده است مى باشد.
 
برخى طلسمات هم براى ايجاد بغض و كينه است كه اين موارد باعث مى گرديده تا عالمانى كه وارد عرصه علوم غريبه گرديده اند از افتادن چنين كتبى به دست نااهلان اباء داشتند بنابراین این چنين كتاب ها با مخفى كارى و مستور بودن همراه بوده اند كه اين امر باعث ورود اشخاص نا آگاه و غير عالم در اين علوم شده و حجيت چنين آثارى را با ترديدهايى قابل توجه مواجه ساخته است. برخى اوراد و اعمالى هم كه در اين جا به نام شبشبه آمده اند براى احضار و به كار گيرى جن و شياطين مى باشد كه كارهاى حرام و غير اخلاقى فراوانى براى رسيدن به آن ها لازم است براى مثال شبشبه اولى كه در فصل مربوط به شبشبه ها آمده است لزوم جنابت از حرام و خواندن عزائم در چنين حالتى و در داخل بيت الخلاء از آن جمله است.
 
برخى از اين اعمال هم براى ايجاد شوق و تهييج براى نكاح مى باشد
 
استخدام حيوانات درنده، غلبه بر دشمن ظالم، رفع مشكل حيض و نفاس، حصن و حراست، شناخت سارق، رسيدن به مال ، شفاء امراض، دفع جن و ابطال سحر و جادو از ديگر مسائلى هستند كه در مورد آنها روش هايى در این کتاب بيان شده است .
 
ابطال طلسمات، دفع جن و… نيز مواردى هستند كه در واقع دو قطب منفى در مقابل طلسمات و رباطات و احضار جن مى باشند كه شيوه اى مرسوم در اين علوم مى باشند يعنى هر طلسمى براى خود باطل كننده است و هر عقدى براى خود حل خاص خود را دارد فصلى نيز اختصاص به ترتيب حروف دارد كه اين نيز براى نوشتن طلسمات لازم است
براى مثال حروف الفبا كه با ترتيب الف، ب، ت و غيره مى باشد يا حروف ابجد كه با ا، ب، ج،د مى باشند و ديگر ترتيب هايى هم كه در اين زمينه هست كه هر كدام از آنها براى افرادى مد نظر بوده اند كه با آن ترتيب طلسمات، اوراد و… را تشريح نموده اند.
 
نهايتاً ارتباطى كه با كواكب گوناگون به وجود مى آيد و ايام مختلف به نام هر كدام مى باشند و آثار خاصى درآن ايام خاص و ساعات خاصى از آنها دارد در فصل جداگانه اى مطرح شده اند.
 
کاربران گرامی شما می توانید کتاب ارزشمند مجربات ابن سینا را تنها با قیمت 2500 تومان خریداری و بلافاصله دانلود نمایید
 
دقت کنید این کتاب به مدت محدود با این قیمت در سایت قرار میگیرد و پس از چند روز به قیمت اصلی خود یعنی 20000 تومان برمیگردد پس فرصت را از دست ندهید
 
 


مبلغ واقعی 2,500 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,125 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 279

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

هر کتابی که میخواهید !!

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما